O nas

Meble Tomek to małe rodzinne przedsiębiorstwo działające od 1995 roku. Firma stale się rozwija i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta powiększając i ulepszając swój asortyment oraz dbając o zadowolenie konsumentów. Dodatkowo w swojej ofercie posiada usługi transportu, wniesienia oraz montażu.

W naszym salonie staramy się rozwiązać każdy problem. Jesteśmy z Tobą od początku do końca. Doradzamy w wyborze mebli oraz kolorów, pomagamy także w procesie reklamacji.

Meble Tomek to największy salon meblowy w Wodzisławiu Śląskim oraz okolicach. Do Państwa dyspozycji przeznaczone jest niespełna 2000 m2 powierzchni handlowej. 

Oferujemy Państwu szeroki wybór mebli systemowych i sypialnianych od największych producentów mebli w naszym kraju, wysokiej jakości mebli stylowych oraz mebli wykonanych specjalnie na wymiar. W naszej ofercie posiadamy także meble tapicerowane w najróżniejszych wymiarach, barwach i wzorach oraz meble kuchenne wykonywane na wymiar. Dodatkowo w naszym salonie znajdą Państwo również tapety, paski oraz wiele dekoracyjnych dodatków. 

Meble Tomek
ul. Bogumińska 34a
44-300 Wodzisław Śląski
tel.: +48 535105495
e-mail: sklep@mebletomek.com.pl